ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

2 жовтня  у селі Дубенка Чортківського району відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Михайла Осифа – воїна, що  загинув захищаючи Україну від російської воєнної агресії.

17:02 02.10.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Напередодні  Міжнародного дня людей похилого віку у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування Центру надання соціальних послуг Монастириської міської ради побували секретар Монастириської міської ради Галина Морозюк , перший заступник міського голови Андрій Гладиш та директор Центру надання соціальних послуг Тетяна Шаланська.

11:01 30.09.2023

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Монастириську територіальну громаду  з робочим візитом відвідала заступниця начальника Чортківської районної військової адміністрації Галина Молчанова.

14:43 28.09.2023

ОСОБИ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ТИМЧАСОВИЙ ЗАХИСТ АБО СТАТУС БІЖЕНЦЯ, ЗАЯВУ ТА ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ (ПОНОВЛЕННЯ) ПЕНСІЇ, МОЖУТЬ НАДСИЛАТИ ЗАСОБАМИ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ

У зв’язку з агресією російської федерації українці змушені тимчасово проживати за кордоном та є такі, які отримали тимчасовий захист або статус біженця.

08:10 28.09.2023

КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!!!

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що 06 грудня 2022 року набрав чинності Закон України від 18 жовтня 2022 року №2682-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та для спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю».

11:26 27.09.2023

РОБОТОДАВЦІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ! ЯКЩО ВИ ОБЛАШТУВАЛИ РОБОЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТОВАНОЇ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ - ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ!

За облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю I та II групи роботодавці можуть отримати компенсацію від Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

15:48 26.09.2023