ВИСТАВКА РОБІТ ВІДОМОГО ЛЕМКІВСЬКОГО МАЙСТРА ПО ДЕРЕВУ ІВАНА МЕРДАКА

В приміщенні музейного комплексу "Лемківське село" відбулося відкриття виставки робіт відомого українського скульптора, лемківського майстра по дереву Івана МЕРДАКА з фондів Національного заповідника "Замки Тернопілля".

17:01 10.08.2023

ОНОВЛЕНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРАВОВОГО СТАТУСУ ВИКРИВАЧА

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлені роз’яснення щодо правового статусу викривача. В них систематизовано ключові питання, які можуть виникнути у тих, хто викрив чи має намір викрити корупцію, а також в уповноважених осіб, які реалізують свої повноваження у сфері захисту викривачів.

11:03 09.08.2023

ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ СТАЮТЬ ДОСТУПНІШИМИ

Запрацювала нова сервісна послуга, яка дозволяє громадянам обирати й бронювати бажаний номерний знак для авто. Замовити послугу можливо за типом транспортного засобу.

11:05 08.08.2023

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ

Стартував християнський табір "Веселі канікули з Богом" при Церкві Воздвиження Чесного Хреста міста Монастириська для дітей віком від 7 до 14 років.

15:19 07.08.2023

СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «ВИХОДЬ НА СВІТЛО!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

11:17 07.08.2023

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛИ АВТОШКОЛИ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Вже більше року триває збройна агресія росії на території нашої держави. Через війну збільшується кількість осіб з інвалідністю як серед військових, так і серед цивільного населення. Тому держава повинна забезпечити таким людям якісне надання послуг та соціальну адаптацію.

09:48 02.08.2023