ЗАВЕРШЕНО ОБ’ЇЗД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

З 1 вересня 2023 року в Україні розпочнеться навчальний процес у закладах освіти. Засновникам та керівникам закладів освіти доручено організувати початок навчального року залежно від безпекової ситуації на місцях.

09:20 25.08.2023

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 1991 року усі українці на своїй рідній землі та у різних куточках світу з трепетом очікували прийняття  Акту проголошення незалежності України!

14:41 24.08.2023

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

10:59 23.08.2023

ПРОЩА «ЗА МИР І СПОКІЙ В УКРАЇНІ»

Вже традиційно, 18-19 серпня, у Марійському відпустовому місці Савелівка, що на Монастирищині, відбувається Єпархіальна проща «За мир і спокій в Україні».

08:15 21.08.2023

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Інформуємо, що у звʼязку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»  відновлено відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

15:41 14.08.2023

КОНСУЛЬТУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ?

Відповідно до законодавчих вимог  Державна служба зайнятості проводить розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття.

08:49 14.08.2023

НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ Є РОБОТА ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ

У другу неділю серпня - День будівельника. Будівництво є однією з найважливіших галузей народного господарства. В Україні працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди.

15:35 11.08.2023