ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

на 11-у СЕСІЮ (VIII скликання) від 08.06.2021 року

Про скасування рішення сесії міської ради від №49 від 10.06.2016 «Про доступ до публічної інформації у Монастириській міській раді»

Про скасування рішення сесії міської ради від 26.06.2012 №376 «Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Монастириська»

Про внесення змін в рішення Монастириської міської ради від 09 березня 2021 року №240 «Про намір передачі майна в оренду та включення його до Переліку першого типу»

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Монастириської міської ради

Про присвоєння номерів та визначення центральних садиб старостинських округів Монастириської міської ради

Про схвалення проєкту змін до Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021 рік

Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» Монастириської МТГ на 2021 рік

Про затвердження розпорядження міського голови

Про тимчасове призупинення діяльності філії Монастириського закладу загальної

середньої освіти І-ІІІ ступенів «Бертниківський заклад загальної середньої освіти І ступеня»

Про тимчасове призупинення діяльності філії Монастириського закладу загальної

середньої освіти І-ІІІ ступенів «Криницький заклад загальної середньої освіти І ступеня»

Про пониження ступеня та перейменування Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про реорганізацію Марківського навчально-виховного закладу школи-сад І ступеня