A A A K K K
для людей із порушенням зору
МОНАСТИРИСЬКА МІСЬКА РАДА
Тернопільська область, Чортківський район

ЗАСІДАННЯ СЕСІЙ

40-а СЕСІЯ (VIII скликання) від 20.12.2022 року

ВІДЕО СЕСІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

3605 Про прийняття документів на зберігання

3606 Про внесення змін до бюджету Монастириської міської територіальної громади на 2022 рік

3607 Про затвердження структури апарату Центру надання адміністративних послуг Монастириської  міської ради на 2023 рік

3608 Про затвердження структури Служби у справах дітей Монастириської міської ради на 2023 рік

3609 Про затвердження загальної чисельності та структури Управління фінансів  Монастириської міської ради на 2023 рік

3610 Про затвердження структури Управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради на 2023 рік

3611 Про затвердження структури апарату Монастириської міської ради на 2023 рік та штатного розпису Монастириської міської ради на 2023 рік

3612 Про харчування дітей у навчальних закладах Монастириської МТГ у 2023 році

3613 Про встановлення  розміру батьківської плати та додаткових пільг по оплаті за навчання дітей у Монастириській дитячій музичній школі

3614 Про надання дозволу фінансування за рахунок місцевого бюджету оплати заробітної плати підсобних робітників кухні у закладах освіти у 2023 році

3615 Про організацію громадських робіт на території Монастириської МТГ на 2023 рік

3616 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Тернопільобленерго» площею 0,0025 га по вул. Садова в с. Задарів Чортківського району

3617 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яблінській Л.І. без підпису суміжного землекористувача

3618 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянка в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Крутилко М.В.

3619 Про внесення змін в рішення сесії Ковалівської сільської ради від 18.09.2018 року №298 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну сумісну власність по вул. Центральна, 5 та 5а в селі Ковалівка гр. Савіцькій Мирославі Ярославівні та Савіцькому Ігору Євгеновичу»

3620 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Савіцькому І.Є., гр. Савіцькій М.Я.

3621 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність гр. Шпунт Я.П., Шпунт С.Є.

3622 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Цвіренько М.І.

3623 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Боцюрку О. В.

3624 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меле земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Іванишин С.С.

3625 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Хоптій Д.Б.

3626 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Буковинському С.В.

3627 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Василик Н.І.

3628 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр.  Підкамінецькій У.Б.

3629 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Гамій О.Б.

3630 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Грижак Г.О.

3631 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Забітовській О.Я.

3632 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Стадник Л.В.

3633 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Рущаку Є.М.

3634 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Парубочій О. В.

3635 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Старик О.П.

3636 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Вичівській Г.А.

3637 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Остапчуку М.В.

3638 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Кукіль О.Г.

3639 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Данчі М.Ф.

3640 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Дільчому І.Я.

3641 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Сичик Н.М.

3642 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Левенцю А.Л.

3643 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Когут М.Й.

3644 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Костру б’як І.Т.

3645 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Щербин С.З.

3646 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Василику В.П.

3647 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Гавдері Є.М.

3648 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр. Кузьмічу М.І. 

3649 Про внесення змін в рішення сесії Монастириської міської ради від 25.10.2022 року № 3440 внаслідок проведеної топографо-геодезичної зйомки для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дволітка В.М.

3650 Про внесення змін до сесії Яргорівської сільської ради від 11.08.2020 року №140 веасоідок проведеної топографо-геодезисної зйомки для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Остапюка Г.В.

3651 Про внесення змін до сесії Яргорівської сільської ради від 11.08.2020 року №140 веасоідок проведеної топографо-геодезисної зйомки для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вакалюк Г.М.

3652 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності (пасовища) орієнтовною площею 16 га урочище «Коло грушки» і площею 10 га урочище «Коло ферми» в с. Савелівка Чортківського району

3653 Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зайнятої самостійними лісами віком більше 20-ти років, для ведення лісового господарства та передачі цієї ділянки в лісовий фонд Монастириського комунального лісогосподарського підприємства, площею 15,2454 га за кадастровим номером 6124280400:01:001:2045 в с. Залісся Чортківського району

3654 Про надання дозволу Ковалівському ЗЗСОІ-ІІІ ст. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для ведення підсобного сільського господарства площею 3,0000 га за кадастровим номером 6124285600:01:001:2088 в с. Ковалівка Чортківського району (за межами населеного пункту)

3655 Про надання дозволу Гончарівській гімназії з дошкільним відділення та початковою школою Монастириської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти: площею 1,0000 га по вул. Лесі Українки, площею 1,0000 га по вул. Шевченка, для ведення підсобного сільського господарства площею 2,0000 га урочище «Під лугом» в с. Гончарівка Чорківського району

3656 Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДП «Бережанське лісомисливське господарство» (код ЄДРПОУ 00993018) (контора Монастириського лісництва)

3657 Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДП «Бережанське лісомисливське господарство» (код ЄДРПОУ 00993018) (контора Криницького лісництва)

3658 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянка в натурі (на місцевості) гр. Бругеру Р.В. без підпису суміжних зе. Члекористувачів

3659 Про створення тимчасової контрольної комісії Монастнриської міської ради

28-а СЕСІЯ (VIII скликання) від 08.02.2022 року

ВІДЕО СЕСІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

3324 Про звернення депутатів Монастириської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення фінансування доплат для медиків за рахунок місцевих бюджетів

27-а СЕСІЯ (VIII скликання) від 11.01.2022 року

ВІДЕО СЕСІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

2920 Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Монастириської МТГ, які підлягають приватизації у 2022 році

2921 Про розробку Стратегії розвитку Монастириської міської територіальної громади на 2023-2030 роки

2922 Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства ««Монастириський центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської міської ради на 2022 рік

3066 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно щодо неприпустимості державного фінансування виробництва фільму, який принижує людську гідність і ображає почуття християн

ЗЕМЕЛЬНІ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ЗЕМЕЛЬНІ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ЗЕМЕЛЬНІ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ПРОЕКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ЗЕМЕЛЬНІ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА ТЕХНІЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ІНШІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь