Монастириський район, Тернопільська область

Ремонт комунальних доріг міста

Дата створення: 16:45 27.10.2016

Завершуються роботи щодо реконструкції проїзду з  вулиці Січових Стрільців до вулиці Лесі Українки. Облаштовано бетонний жолоб на узбіччі проїзду та змонтовано лотки з решітками для перетікання води через вулицю Лесі Українки. Проводяться роботи щодо встановлення запроектованих дорожніх знаків.

УВАГА ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ !!!

Дата створення: 16:25 13.09.2016

Облаштування ринку

Дата створення: 15:40 02.09.2016

Проведено щебенювання із розгортанням екскаватором, вирівнюванням автогрейдером і дорожнім котком території, призначеної для ринкової торгівлі, на що використано близько 900 т щебеню.

Облаштування автостоянки

Дата створення: 15:32 02.09.2016

Облаштовано щебеневе покриття із розгортанням екскаватором, вирівнюванням автогрейдером і дорожнім котком під стоянку для автотранспорту по вул. Садова, на що використано більше 200 т щебеню.

Реконструкція проїзду з вулиці Січових Стрільців до вулиці Л. Українки

Дата створення: 15:29 02.09.2016

Тривають роботи з реалізації проекту «Реконструкція проїзду з вул. Січових Стрільців до вул. Л. Українки в м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області». В межах проекту влаштоване асфальтне покриття на ділянці довжиною 95 м.