ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. У цей День ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

10:36 21.11.2023

ГРАНТИ ДО $8 000 НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ.  ПРОГРАМА ПОЧАТОК ДЛЯ ЖІНОК У БІЗНЕСІ

ГРАНТИ ДО $8 000 НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ. ПРОГРАМА ПОЧАТОК ДЛЯ ЖІНОК У БІЗНЕСІ

Проходьте безоплатне навчання та отримуйте грант на власну справу — запускаємо освітньо-грантову програму Початок для підприємиць. Вона допоможе тим, хто лише починає шлях у бізнесі, і тим, хто вже має свій продукт.

14:40 20.11.2023

ФОРМУВАННЯ ТА ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВИПЛАТУ КОШТІВ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ

Пенсійним фондом України реалізовано можливість формування та подання страхувальниками повідомлень про виплату коштів застрахованим особам через електронний кабінет на вебпорталі ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua/).

08:20 16.11.2023

НА ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄТЬСЯ ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ?

Відповідно до пункту 1 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», житлова субсидія надається на такі послуги:

14:26 10.11.2023

ЩИРА ПОДЯКА ЮНОМУ МОНАСТИРИЩАНИНУ ВІД KOZAK SYSTEM

Між Павлоградом і Покровськом Донецької області добрі люди заснували їдальню «Шлях захисників», яку знають усі воїни ЗСУ. Будь-який військовий може тут безкоштовно поснідати, пообідати чи повечеряти.

14:58 07.11.2023