XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ"

27.03.2019 року в місті Тернополі відбувся XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ" на тему "МОЯ МАЛЕНЬКА БАТЬКІВЩИНА", в якому взяла участь екологічна агітбригада - переможець районного етапу конкурсу з філії Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. Комарівської ЗОШ І-ІІ ст.

07:29 29.03.2019

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

З настанням весни в Україні проводяться акції «За чисте довкілля». У другій половині березня в усіх населених пунктах Монастириської об’єднаної територіальної громади активізувалися роботи з упорядкування та благоустрою територій.

15:12 26.03.2019

НАРАДА З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

У середу 13 березня в читальному залі  Монастириської  бібліотеки відбулась нарада з питань регіонального  розвитку за участі Монастириського міського голови Андрія Старуха та голови Монастириської РДА Степана Бойка. На нараду були запрошені старости Монастириської ОТГ, працівники апаратів Монастириської міської ради та Монастириської РДА.

17:41 13.03.2019

Презентація книги Петра Козубського

4 січня у приміщенні Монастириської районної бібліотеки відбулась презентація книги Монастириського історика Петра Козубського "МОНАСТИРИСЬКА ТА ОКОЛИЦІ ВІД СИВОЇ ДАВНИНИ ДО СЬОГОДЕННЯ". Книга видана за фінансової підтримки Монастириської міської та районної рад. Участь у презентації книги взяв міський голова Андрій Старух, який у вітальному слові підкреслив важливість виходу 1-го тому книги для популяризації Монастириського краю та побажав автору подальших творчих успіхів.

09:51 07.02.2019

ВІДКРИТТЯ МІСЬКОЇ ЯЛИНКИ

Монастириська міська рада запрошує жителів та гостей міста Монастириська на урочисте відкриття МІСЬКОЇ ЯЛИНКИ, яке відбудеться 18 грудня 2018 року о 16-30 !!!

13:28 17.12.2018