ПРО ПОСЛУГИ ІЗ ВИВОЗУ СМІТТЯ В ГРОМАДІ

Після проведення громадських слухань в селах громади,  здійснено  вивіз сміття КП «Монастириський  комунсервіс» з села Гончарівка. В подальшому дана практика регулярного вивозу сміття (з врахування укладення договорів) буде поширена на решту сіл Монастириської громади. Ця послуга є доступною завдяки:

12:07 06.03.2020

НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ ІДЕЇ, ЧАС ЯКОЇ НАСТАВ

До Шевченківських днів в Центральній публічній бібліотеці міста Монастириська створено інсталяцію «НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ ІДЕЇ, ЧАС ЯКОЇ НАСТАВ».

11:05 06.03.2020

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

В закладах освіти Монастириської міської ради проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, а саме: години пам’яті «Небесна Сотня з нами», тиха акція «Ангели пам’яті» за участю учнів 1-11 класів,  перегляд документальних фільмів «Зима у вогні», «Маніфест», «98 днів Майдану» з учнями 9-11 класів, флешмоб учнівського самоврядування «Свічка пам’яті», фотовиставка у шкільному часописі «Небесне військо воїнів Майдану», тематичні виставки та огляди літератури в бібліотеках та музеях закладів освіти.

10:20 22.02.2020