Монастириський район, Тернопільська область

ІНШІ ДОКУМЕНТИ

Про  внесення  доповнень до положення  про встановлення ставок земельного  податку на території Монастириської міської ради на 2018 рік (оприлюднено 08.11.2018)

Про здійснення заходів щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів та виявлення підпорядкування близьких осіб (оприлюднено 01.08.2018)

Про внесення змін до Положення про встановлення земельного податку, затвердженого рішенням сесії міської ради від 02.07.2015  №1001 (оприлюднено 30.07.2018)

Про затвердження змін до Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Монастириська (оприлюднено 12.07.2018)

Про затвердження змін до Положення про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Монастириська, затвердженого рішенням сесії міської ради від 26.06.2012 № 376 (оприлюднено 12.07.2018)

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік (оприлюднено 12.07.2018)

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік (оприлюднено 12.07.2018)

Про проект змін до Положення про встановлення земельного податку, затвердженого рішенням сесії міської ради від 02.07.2015 №1001 (проект оприлюднено 25.06.2018)

Про проект встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік (проект оприлюднено 06.06.2018)

Про проект встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік (проект оприлюднено 06.06.2018)

Про проект змін до Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Монастириська (проект оприлюднено 06.06.2018)

Про проект змін до Положення про пайову участь у розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури м.Монастириська, затвердженого рішенням сесії міської ради від 26.06.2012 №376 (проект оприлюднено 06.06.2018)

Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства "Монастириський комунсервіс"

Про внесення змін до Положення про встановлення земельного податку, затвердженого рішенням сесії міської ради від 02.07.2015 №1001

Проект програми "Охорони навколишнього природного середовища Монастириської міської ради на 2018-2020 роки"

Про внесення змін до Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків в м. Монастириська

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН В СТАВКИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ МІСТА МОНАСТИРИСЬКА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТА ЗНЕШКОДЖЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків в місті Монастириська

ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА МОНАСТИРИСЬКА НА 2017 РІК

ПРО МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ НА 2017 рік

Про внесення змін в Положення про встановлення земельного податку по Монастириській міській раді

ПРАВИЛА розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Монастириська Тернопільської області

ПОЛОЖЕННЯ про квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконкомі Монастириської міської ради

Про звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення мораторію (заборони) на підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги

Про внесення доповнення до "Положення про встановлення земельного податку", затвердженого рішенням сесії №1001 від 02.02.2015 року

Про затвердження проекту правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Монастириська Тернопільської області

Офіційне оприлюднення рішення "Про внесення змін в Положення про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Проект "Монастириська - моє місто"

Проект Положення "Про доступ до публічної інформації у Монастириській міській раді"

Проект Положення "Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності"

Проект змін до Положення "Про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Монастириська" (розміщено 08.06.2016р.)

Про звіт тимчасової контрольної комісії Монастириської міської ради з розгляду заяви ініціативної групи жителів м. Монастириська щодо законності будівництва тимчвсових споруд по вул. Шевченка (поблизу музичної школи)

Доповнення до "Положення про встановлення земельного податку"

Регламент Монастириської міської ради VII скликання

Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Монастириська