Монастириська громада
Монастириський район, Тернопільська область

Апарат міської ради

ЖИЛАВИЙ Руслан Васильович керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

АНДРУСІВ Оксана Леонівна – начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку

БАРНА Оксана Михайлівна – заступник начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер

ГАСІЙ Марія Василівна  головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ПАСКАЛ Юлія Миколаївна  головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ЦІНИК Наталія Іванівна  головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ЧЕРЕМШИНСЬКА Надія Ігорівна  головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ПАЛИНСЬКА Ольга Ярославівна  провідний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

КОЗУБСЬКА Олена Валеріївна  провідний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ГЛЕМБІЦЬКА Орися Михайлівна  провідний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ФЕДОРНЯК Оксана Вікторівна  провідний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку

ГОЛОВАЧУК Надія Ярославівна – начальник земельного відділу

ЮРЧИК Андрій Ігорович  головний спеціаліст земельного відділу

МИКУЛИЧ Володимир Володимирович  провідний спеціаліст земельного відділу

СМЕЙ Ольга Василівна –  начальник відділу організаційної, кадрової роботи та документообігу

БАТІГ Віктор Іванович  головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової роботи та документообігу

МАРИНЯК Надія Тарасівна – секретар керівника

КРАВЕЦЬ Марія Володимирівна – головний спеціаліст юрисконсульт

МОХУН Леся Володимирівна – начальник відділу освіти, культури та спорту

ЛИХАЦЬКА Лілія Володимирівна  – головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту

КРИСА Галина Володимирівна  – провідний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту

САВКА Сергій Васильович – начальник відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно

САВКА Лілія Михайлівна – головний спеціаліст відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно

КУЗЬМИЧ Володимир Сергійович – провідний спеціаліст відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно

СИНЮК Богдан Володимирович – начальник відділу реєстрації та обліку місця проживання фізичних осіб

КОГУТ Наталія Миколаївна – головний спеціаліст відділу реєстрації та обліку місця проживання фізичних осіб

ГРАБОВСЬКИЙ Михайло Степанович – працівник із ведення військового обліку

ДІЛАЙ Роман Михайлович – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ

ХРОБАК Сергій Степанович – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ

КЛИМУС Світлана Миколаївна  провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ

БЕЗУЩАК Ольга Михайлівна – інспектор по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста

БАК Ярослав Володимирович – водій автотранспортного засобу

ПАРУБОЧА Ольга Володимирівна – прибиральниця службових приміщень

ВОЙЧИШИН Наталія Іванівна  – в. о. старости с. Гончарівка

ГОЛОВАЧУК Володимир Альбертович – в. о. старости с. Горішня Слобідка, с. Рідколісся, с. Нова Гута

ЛИХАЦЬКА  Тетяна Іванівна  – в. о. старости с. Дубенка

БАБІЙ  Михайло Євстахович  – в. о. старости с. Комарівка, х. Затишне

ЛАЩИК Роман Андрійович  – в. о. старости с. Криниця