ОНОВЛЕНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРАВОВОГО СТАТУСУ ВИКРИВАЧА

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлені роз’яснення щодо правового статусу викривача. В них систематизовано ключові питання, які можуть виникнути у тих, хто викрив чи має намір викрити корупцію, а також в уповноважених осіб, які реалізують свої повноваження у сфері захисту викривачів.

11:03 09.08.2023

ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ СТАЮТЬ ДОСТУПНІШИМИ

Запрацювала нова сервісна послуга, яка дозволяє громадянам обирати й бронювати бажаний номерний знак для авто. Замовити послугу можливо за типом транспортного засобу.

11:05 08.08.2023

ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ

Стартував християнський табір "Веселі канікули з Богом" при Церкві Воздвиження Чесного Хреста міста Монастириська для дітей віком від 7 до 14 років.

15:19 07.08.2023

СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «ВИХОДЬ НА СВІТЛО!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

11:17 07.08.2023

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛИ АВТОШКОЛИ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Вже більше року триває збройна агресія росії на території нашої держави. Через війну збільшується кількість осіб з інвалідністю як серед військових, так і серед цивільного населення. Тому держава повинна забезпечити таким людям якісне надання послуг та соціальну адаптацію.

09:48 02.08.2023

ЩОДО ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСОБАМИ, УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Верховна Рада України прийняла 27 липня 2023 року за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (реєстр. №9534).

09:30 02.08.2023