МІСЦЕВІ ПІДРОЗДІЛИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОПОНУЮТЬ ШУКАЧАМ РОБОТИ РІЗНІ ВАКАНСІЇ

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,4 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.  Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.

12:22 23.04.2024

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання Указу Президента України від 26.01.2024 № 31/2024 ,,Про Всеукраїнську економічну платформу ,,Зроблено в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 197 ,,Питання популяризації товарів українського виробництва” та наказу Міністерства економіки України від 08.03.2024 № 6327 ,,Про затвердження технічного стандарту (брендбуку) торговельної марки ,,Зроблено в Україні” та з метою   популяризації товарів українського виробництва та сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника розроблено логотип ,,Зроблено в Україні. Зацікавлені суб’єкти господарювання можуть безкоштовно використовувати його для маркування товарів власного виробництва.

12:18 22.04.2024

ДО УВАГИ  ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ЖИТЕЛІВ МОНАСТИРИСЬКОЇ ГРОМАДИ

ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ЖИТЕЛІВ МОНАСТИРИСЬКОЇ ГРОМАДИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300 затверджено зміни, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

12:28 19.04.2024

ВПЛИВ ТРАНСЖИРІВ НА ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ’Я

З метою ефективного впровадження реформи системи шкільного харчування, набуття педагогічними працівниками та керівниками закладів освіти, відповідних компетентностей щодо формування навичок здорового харчування учнів і їх батьків спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чортківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснюються навчальні візити до закладів освіти Монастириської ТГ.

11:34 15.04.2024

ЧИ МОЖЕ ОСОБА З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ОДНОЧАСНО ОТРИМУВАТИ ПЕНСІЮ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА І СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ?

Особа з інвалідністю з дитинства, якій інвалідність встановлено у віці до 18 років та яка отримує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, може одночасно отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за наявності такого права.

10:22 12.04.2024

СПІВЧУТТЯ

З глибоким сумом повідомляємо, що після важкої хвороби в госпіталі міста Дніпро 8 квітня  2024 року помер наш земляк,  житель міста Монастириська, боєць Збройних Сил України ІГОР ПАСТЕРНАК, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищав цілісність і незалежність УКРАЇНИ.

17:30 11.04.2024