УВАГА ! НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК – САРАНА !

Серйозну небезпеку сільськогосподарським культурам становлять саранові, які є одними із найагресивніших та найшкідливіших комах у світі. Особливо небезпечними є стадні види, які здатні до масових розмножень, завдаючи великих збитків сільському господарству. Наявність сарани на території України становить серйозну загрозу для врожаю, тому вжиття термінових заходів є надзвичайно важливим.

11:53 23.07.2024

БЛАГОДІЙНИЙ ЗАЇЗД ТЕРНОПІЛЬЩИНОЮ

Волонтер Сергій ЦИТРИКОВ розпочав другий благодійний заїзд Тернопільщиною на кріслі колісному. Його мета  – зібрати гроші на FPV-дрони для українських захисників. Цього разу чоловік планує подолати 350 кілометрів містами області. Дрони волонтер збирає власноруч.

16:07 20.07.2024

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ – КЛЮЧ ДО ДОСЯГНЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МРІЇ!

В Україні діє державна програма видачі ваучерів на навчання за різними професіями. Вона націлена на те, щоб перекрити вартість навчання, повністю або частково, та доступна як для фізичних осіб, так і для бізнесу. Ваучер – це документ, що видається одноразово деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту, та дає людині право пройти навчання за однією із 124-х професій та спеціальностей у сферах ІТ, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування та ін.

16:21 18.07.2024

ПРО ОЩАДНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СПОЖИВАННЯ ВОДИ !!!

У зв’язку із спекою та неритмічним енергоживленням, з метою недопущення перебоїв у забезпеченні населення водою просимо жителів міста ощадно ставитися до споживання води, зокрема припинити практику напускання басейнів і поливання присадибних ділянок.

15:38 16.07.2024

ПРО НАМІР ЗБІЛЬШИТИ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

8 липня 2024 року на засіданні виконавчого комітету Монастириської міської ради були зокрема прийняті рішення про намір збільшити тарифи на послуги централізованого водопостачання та послуги з управління побутовими відходами.

13:42 09.07.2024

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПРИ МОНАСТИРИСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

4 липня відбулося засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Монастириській міській раді.

15:01 04.07.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!

Наприкінці 2022 року в Україні ухвалено Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні” №2734-IX              від 04 листопада 2022 року, який спростив механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язку державному пенсійному страхуванні: без паперової тяганини, без відвідування деовомржавних установ.

08:21 03.07.2024