Виконавчий комітет Монастириської міської ради Тернопільської області VII скликання

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові   Місце роботи, посада
1 Старух Андрій Олегович Міський голова
2 Морозюк Галина Дмитрівна Секретар міської ради
3 Гладиш Андрій Степанович   1-ий заступник міського голови
4 Павельчак Зіновія Теофілівна Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
5 Кузневич Степан Степанович Керуючий справами (секретар) виконкому
6 Андрусів Оксана Леонівна Начальник Управління фінансів Монастириської міської ради
7 Галай Олег Ярославович Начальник КП "Монастириське бюро технічної інвентаризації"
8 Козак Микола Степанович Старший інженер Монастириської дільниці Бучацької УЕГГ
9 Петришин Василь Володимирович Інженер з ремонту Монастириської РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго"
10 Лисик Віктор Іванович Директор комунального некомерційного підприємства "Монастириська міська лікарня" Монастириської міської ради
11 Кохан Андрій Володимирович Фізична особа підприємець (громадський діяч)
12 Пиж Сергій Теодорович Фізична особа підприємець