A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Монастириська громада
Тернопільська область, Чортківський район

НОВИНИ

Дата: від до Скинути

ДОБРА СПРАВА

       Як часто доводилося нам протягом дня зустрічати в людних місцях oсіб з особливими потребами? Вкрай рідко. Чи ризикне незрячий чи візочник без крайньої необхідності рипнутися надвір? Відповідь криється в нашому з вами ставленні до цієї категорії співгромадян і небайдужості (чи байдужості) тих, хто мав би перейматися їхніми потребами. Інваліди, ветерани, люди поважного віку стають заручниками власних помешкань. Вони позбавлені можливості спілкуватися і самореалізуватися.

17:36 16.08.2018

ПРО ЗБІР КОШТІВ ВІД ДІЯЛЬНОСТІ МІСЬКОГО РИНКУ

     Контроль – одна з основних функцій системи управління. Контроль здійснюється на основі спостереження за поведінкою керованої системи з метою забезпечення оптимального її функціонування. На основі даних контролю приймаються оптимальні управлінські рішення.

17:24 16.08.2018

ПРОВЕДЕНО БЛАГОУСТРІЙ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ

    Працівники Монастириської міської ради та комунального підприємства "Монастириський комунсервіс"  провели роботи з благоустрою дитячого майданчика  у міському парку.

17:03 09.08.2018

МОНАСТИРИСЬКА МІСЬКА РАДА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТРАВИ ЛЕМКІВСЬКОЇ КУХНІ

       Смачними автентичними стравами лемківської кухні частували усіх бажаючих працівники міської ради. Гостям фестивалю пропонували голубці з пенцаку, кукурудзяну кашу зі шкварками, тушковану капусту, киселицю та узвар. Щиро дякуємо учасникам бойових дій на сході України за сприяння в проведенні заходу.

17:25 06.08.2018

ЗАПРОШУЄМО СКУШТУВАТИ СТРАВИ ЛЕМКІВСЬКОЇ КУХНІ

     Монастириська міська рада запрошує жителів міста та гостей XIX Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини» 4 серпня 2018 року познайомитися з лемківською кухнею та скуштувати автентичних лемківських страв.

14:14 03.08.2018

ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК МІСТА

       Вчора 3 липня 2018 року міський голова Андрій Старух спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою Монастириської РДА Степаном Бойком в присутності підрядника та технічного замовника робіт оглянули хід виконання робіт з реконструкції каналізаційної мережі міста Монастириська.

13:28 04.07.2018

ЩЕ ОДИН КРОК ДО ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

       Сьогодні відбулася позачергова 34-та сесія Монастириської міської ради на якій розглядалось одне, але дуже важливе питання: «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи». Відео можна переглянути за посиланням.

12:04 26.06.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора