РЕМОНТ ДОРОГИ У КОМАРІВЦІ

Тривають ремонтні роботи дорожного покриття у селах Монастириської ОТГ. Так у селі Комарівка було підсипано білим каменем найбільш проблемні ділянки дороги по вулиці Лісова.

07:38 18.09.2020

ЩЕБЕНЕВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ГОНЧАРІВКА

Для поліпшення стану дорожнього покриття  в селі Гончарівка, силами громади та КП «Монастириський комунсервіс» було проведено щебеневий ремонт найбільш проблемної частини дороги по вулиці Івана Франка.

08:20 15.09.2020

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

14:48 11.09.2020

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНОГО ДЕРЕВА

3 вересня 2020 року працівниками КП «Монастириський комунсервіс» та ДПРЧ-19 УДСНС України у Тернопільській області було проведено видалення аварійної тополі в районі автобусної станції міста Монастириська на березі річки Коропець.

14:42 04.09.2020

РЕМОНТ СХОДІВ ДО ДУБЕНКІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Жахливий стан сходів, які ведуть до території Дубенківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, не залишився поза увагою міської ради. За кошти міського бюджету було проведено ремонтні роботи в рамках яких змонтовано металеве покриття на сходи.

14:24 04.09.2020