ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ "РІЗДВО-24"

23 грудня в м. Монастирська пройшов турнір з міні-футболу «Різдво-24» на підтримку ЗСУ, організований управлінням освіти, культури, молоді та спорту Монастриської  міської ради, Монастириською ДЮСШ та Асоціацією футболу Тернопільщини.

16:18 23.12.2023

НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЦК ТА СП

21 грудня міський голова Андрій СТАРУХ спільно з представниками п’ятого відділу Чортківського РТЦК та СП Михайлом ВАСИЛИКОМ та Галиною ГАВЯНЕЦЬ провів нараду зі старостами та діловодами Монастириської міської територіальної громади.

12:21 21.12.2023

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь. Відзначення цього дня є важливим для збереження історичної пам’яті про аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день –  нагадування про те, що аварія на ЧАЕС – це трагедія, яка не повинна повторитися.

11:37 15.12.2023