ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ СТАРУХА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

15:56 25.09.2020

РЕМОНТ ДОРОГИ У КОМАРІВЦІ

Тривають ремонтні роботи дорожного покриття у селах Монастириської ОТГ. Так у селі Комарівка було підсипано білим каменем найбільш проблемні ділянки дороги по вулиці Лісова.

07:38 18.09.2020

ЩЕБЕНЕВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ГОНЧАРІВКА

Для поліпшення стану дорожнього покриття  в селі Гончарівка, силами громади та КП «Монастириський комунсервіс» було проведено щебеневий ремонт найбільш проблемної частини дороги по вулиці Івана Франка.

08:20 15.09.2020

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

14:48 11.09.2020