НАВЧАННЯ ДЛЯ СТАРОСТ ТА ДІЛОВОДІВ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Питання організації діяльності старост як посадових осіб місцевого самоврядування, уповноважених на здійснення певних нотаріальних дій, стають дедалі актуальнішими для органів місцевого самоврядування. Враховуючи це 12 березня відбулися навчання для старост та діловодів старостинських округів, що входять до Монастириської територіальної громади.

16:47 12.03.2021

РОБОЧА НАРАДА З АГРАРІЯМИ

12 березня 2021 року відбулася вже друга робоча нарада за участі старост старостинських округів Монастириської громади, керівників структурних підрозділів Монастириської міської ради та аграріїв на якій розглядалися питання щодо звітності та роботи  старост в старостинських округах.

16:35 12.03.2021

ВАКЦИНУВАННЯ У МОНАСТИРИСЬКІЙ ТГ

В Україні  розпочалася вакцинація від коронавірусу . Усього поки що ми отримали  лише півмільйона доз індійської вакцини Covishield, що виробляється за ліцензією Oxford/Astra Zeneca. В одному флаконі є 10 доз, і зберігати його можна лише 6 годин після відкриття. Якщо увесь флакон не встигають використати, залишки з флакона утилізовують. 1 березня МОЗ дозволило щепитися залишками вакцини громадським діячам для популяризації вакцинації.

17:11 11.03.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ, ЕПІДЕМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної, епідемічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Монастириській міській раді відбулось 1 березня 2021 року.

17:39 01.03.2021