Монастириський район, Тернопільська область

Дата створення: 10:22 18.12.2018

ВІДКРИТТЯ МІСЬКОЇ ЯЛИНКИ

Дата створення: 13:28 17.12.2018

Монастириська міська рада запрошує жителів та гостей міста Монастириська на урочисте відкриття МІСЬКОЇ ЯЛИНКИ, яке відбудеться 18 грудня 2018 року о 16-30 !!!

СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ - НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ЖИТЕЛІВ МОНАСТИРИСЬКА

Дата створення: 15:00 07.12.2018

На черговій сесії міської ради, яка відбулася 5 грудня 2018 року, прийнято ряд важливих рішень про виділення коштів з міського бюджету для потреб жителів Монастириська, зокрема:

ЗАВЕРШЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ РОБОЧИХ ПРОЕКТІВ У МІСТІ МОНАСТИРИСЬКА

Дата створення: 13:00 30.11.2018

Завершено реалізацію робочих проектів: "Капітальний ремонт ділянки вул. Горішня в м. Монастириська Тернопільської області"

ЗВІЛЬНЕНО ДИРЕКТОРА КП "МОНАСТИРИСЬКИЙ КОМУНСЕРВІС"

Дата створення: 15:23 26.10.2018

До уваги жителів міста

ДОБРА СПРАВА

Дата створення: 17:36 16.08.2018

Як часто доводилося нам протягом дня зустрічати в людних місцях oсіб з особливими потребами? Вкрай рідко. Чи ризикне незрячий чи візочник без крайньої необхідності рипнутися надвір? Відповідь криється в нашому з вами ставленні до цієї категорії співгромадян і небайдужості (чи байдужості) тих, хто мав би перейматися їхніми потребами. Інваліди, ветерани, люди поважного віку стають заручниками власних помешкань. Вони позбавлені можливості спілкуватися і самореалізуватися.

ПРО ЗБІР КОШТІВ ВІД ДІЯЛЬНОСТІ МІСЬКОГО РИНКУ

Дата створення: 17:24 16.08.2018

Контроль – одна з основних функцій системи управління. Контроль здійснюється на основі спостереження за поведінкою керованої системи з метою забезпечення оптимального її функціонування. На основі даних контролю приймаються оптимальні управлінські рішення.

ПРОВЕДЕНО БЛАГОУСТРІЙ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ

Дата створення: 17:03 09.08.2018

Працівники Монастириської міської ради та комунального підприємства "Монастириський комунсервіс"  провели роботи з благоустрою дитячого майданчика  у міському парку.

МОНАСТИРИСЬКА МІСЬКА РАДА ПРЕЗЕНТУВАЛА СТРАВИ ЛЕМКІВСЬКОЇ КУХНІ

Дата створення: 17:25 06.08.2018

Смачними автентичними стравами лемківської кухні частували усіх бажаючих працівники міської ради. Гостям фестивалю пропонували голубці з пенцаку, кукурудзяну кашу зі шкварками, тушковану капусту, киселицю та узвар. Щиро дякуємо учасникам бойових дій на сході України за сприяння в проведенні заходу.