Монастириський район, Тернопільська область

ЗАВЕРШЕНО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ У ШКОЛАХ МОНАСТИРИСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 07:22 25.09.2019

Завершено будівельно-монтажні роботи з капітального ремонту будівель філії Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Криницька загальноосвітня школа І ступеня" та філії Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів".

ЦІКАВІ ФРАГМЕНТИ ІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОФІЛЬНОГО МОВНОГО ТАБОРУ «SMILE» БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Дата створення: 16:53 26.06.2019

Цікаві фрагменти із діяльності профільного мовного табору «SMILE» будинку дитячої та юнацької творчості

ЛІТНІЙ ОСВІТНІЙ ТАБІР У МОНАСТИРИСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата створення: 15:44 13.06.2019

Літній освітній табір з вивчення іноземних мов у Монастириській ЗОШ І-ІІІ ступенів діє з 10 червня.

У ШКОЛАХ МОНАСТИРИСЬКОЇ ОТГ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата створення: 10:18 01.06.2019

31 травня в усіх школах Монастириської ОТГ пролунав останній дзвоник. Міський голова Андрій Старух взяв участь в урочистостях з нагогоди завершення навчального року в Монастириській та Ковалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ВИПУСКНИЙ У МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

Дата створення: 07:25 31.05.2019

29 травня відбувся урочистий захід присвячений випуску учнів Монастириської дитячої музичної школи.

"ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"

Дата створення: 09:27 29.05.2019

28 травня 2019 року в Будинку дитячої та юнацької творчості проведено урочистості з нагоди закінчення навчального року та святкування міжнародного Дня захисту дітей "ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ".

СЕМІНАР «СЕЛО: КРОКИ ДО РОЗВИТКУ»

Дата створення: 12:45 22.05.2019

21 травня 2019 року агроіндустріальний холдинг МХП спільно з громадським центром ЕТАЛОН провели семінар у м. Тлумач Івано-Франківської області СЕЛО: кроки до розвитку.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата створення: 10:29 09.05.2019

8 травня під головуванням міського голови Андрія Старуха відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Плану соціально-економічного розвитку Монастириської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік.

ДИТЯЧЕ ЛЕМКІВСЬКЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО "ПЕРЕД ВЕЛИКОДНЬОМ"

Дата створення: 12:39 08.05.2019

У коло великої Лемківської родини, яка зібралась в актовому залі клубу с. Нова Гута вплелось  наше дитяче лемківське театралізоване дійство  «Перед Великодньом».

ДОПОМОГА ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата створення: 12:25 26.04.2019

Напередодні Святого Воскресіння Христового –  найголовнішого свята християн, бажаючи допомогти потребуючим людям та в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, в рамках програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «ТУРБОТА» на 2018-2019 роки, Монастириською міською радою придбано та роздано набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до Великоднього кошика для одиноких, пенсіонерів, інвалідів, сиріт, малозабезпечених сімей міста Монастириська та сіл, які входять до складу Монастириської ОТГ.