ВАКЦИНУВАННЯ У МОНАСТИРИСЬКІЙ ТГ

В Україні  розпочалася вакцинація від коронавірусу . Усього поки що ми отримали  лише півмільйона доз індійської вакцини Covishield, що виробляється за ліцензією Oxford/Astra Zeneca. В одному флаконі є 10 доз, і зберігати його можна лише 6 годин після відкриття. Якщо увесь флакон не встигають використати, залишки з флакона утилізовують. 1 березня МОЗ дозволило щепитися залишками вакцини громадським діячам для популяризації вакцинації.

17:11 11.03.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ, ЕПІДЕМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної, епідемічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Монастириській міській раді відбулось 1 березня 2021 року.

17:39 01.03.2021

СПІВЧУТТЯ

Відійшов у вічність інспектор з ведення військового обліку відділу реєстрації та обліку місця проживання фізичних осіб Монастириської міської ради ПЕТРО ФРАНКОВИЧ ГОЛИК.

14:15 10.02.2021