Монастириський район, Тернопільська область

ЗАПРОШУЄМО СКУШТУВАТИ СТРАВИ ЛЕМКІВСЬКОЇ КУХНІ

Дата створення: 14:14 03.08.2018

Монастириська міська рада запрошує жителів міста та гостей XIX Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини» 4 серпня 2018 року познайомитися з лемківською кухнею та скуштувати автентичних лемківських страв.

ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК МІСТА

Дата створення: 13:28 04.07.2018

Вчора 3 липня 2018 року міський голова Андрій Старух спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою Монастириської РДА Степаном Бойком в присутності підрядника та технічного замовника робіт оглянули хід виконання робіт з реконструкції каналізаційної мережі міста Монастириська.

ЩЕ ОДИН КРОК ДО ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 12:04 26.06.2018

Сьогодні відбулася позачергова 34-та сесія Монастириської міської ради на якій розглядалось одне, але дуже важливе питання: «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи». Відео можна переглянути за посиланням.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 15:58 21.06.2018

На громадському обговоренні жителями міста Монастириська одноголосно була підтримана ініціатива міського голови Андрія Старуха про утворення об’єднаної громади з центром в місті Монастириська.

ПРОРИВ МІСЬКОГО ВОДОГОНУ

Дата створення: 10:42 19.06.2018

У зв’язку із зношеністю центрального водопроводу міста періодично мають місце його прориви, які оперативно ліквідовуються силами КП «Монастириський комунсервіс».

БЕРЕЖІМО МІСЬКЕ МАЙНО

Дата створення: 10:24 19.06.2018

Наше місто далеко не ідеальне… У ньому достатньо недоліків, які нерідко створюють самі люди. Звісно, що парки, дитячий майданчик, стадіон, покинуті будівлі міської власності потребують догляду та й ремонт не завадив би.

БЛАГОУСТРІЙ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

Дата створення: 14:47 08.06.2018

Ось і настало літо та довгоочікувані канікули для дітей. Найулюбленіший та безтурботний час для прогулянок, творчості і досліджень!

БУДІВНИЦТВО МЕМОРІАЛУ "БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ"

Дата створення: 08:32 01.06.2018

Програмами економічного і соціального розвитку міста Монастириська на 2017 рік та 2018 рік, які затверджені рішеннями сесій Монастириської міської ради, було передбачено спорудження у місті меморіалу «Борцям за волю України». Рішенням сесії міської ради від 14 березня 2018 року затверджено робочий проект «Будівництво меморіалу «Борцям за волю України» на вул. Шевченка, 19 в м. Монастириська Тернопільської області». Будівельні роботи розпочато у квітні поточного року.

6-ті НАУКОВІ ПІКНІКИ В ТЕРНОПОЛІ

Дата створення: 12:57 29.05.2018

У неділю, 27 травня у Тернополі на Театральному майдані відбулися 6-ті Наукові Пікніки.