Дата: від до Скинути

ЗРУЧНО, КОМПЛЕКСНО, ІНФОРМАТИВНО! У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ - «ЄДИНЕ ВІКНО» НАДАННЯ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИМ ЛЮДЯМ

Із 13 травня 2024 року на базі філій Тернопільського обласного центру зайнятості, їх відокремлених управлінь та відділів розпочинається надання послуг людям, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, зокрема, внутрішньо переміщеним особам, ветеранам/ветеранкам, людям з інвалідністю та іншим у форматі «єдиного вікна».

15:46 22.05.2024

УВАГА ! ВЕСНЯНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ЛИСИЦЬ

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє, що на виконання вимог протоколу № 1 від 13.03.2024 Держаної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України, щодо організації проведення компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу у 2024 році з урахуванням Закону України від 24.02.2022 №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній військової адміністрації від 26.03.2024 року № 2-2024 22-23 травня 2024 року на території громади буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу методом наземного розподілу принад з вакциною.

12:45 21.05.2024

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ!!!

Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, фізичним особам, які забезпечують себе роботою самостійно!

10:59 17.05.2024

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – Всесвітній День вишиванки. Вишиванка – це той код нації, який об'єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна!

11:49 16.05.2024

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ

Сьогодні, 01 травня 2024 року під головуванням заступника міського голови Зіновії ПАВЕЛЬЧАК відбулося 1-ше засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Монастириській міській раді.

12:49 01.05.2024