Монастириський район, Тернопільська область

ПРО ПОСЛУГИ ІЗ ВИВОЗУ СМІТТЯ В ГРОМАДІ

Дата створення: 12:07 06.03.2020

Після проведення громадських слухань в селах громади,  здійснено  вивіз сміття КП «Монастириський  комунсервіс» з села Гончарівка. В подальшому дана практика регулярного вивозу сміття (з врахування укладення договорів) буде поширена на решту сіл Монастириської громади. Ця послуга є доступною завдяки:

НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ ІДЕЇ, ЧАС ЯКОЇ НАСТАВ

Дата створення: 11:05 06.03.2020

До Шевченківських днів в Центральній публічній бібліотеці міста Монастириська створено інсталяцію «НІЩО НЕ ЗУПИНИТЬ ІДЕЇ, ЧАС ЯКОЇ НАСТАВ».

КОНКУРС ЕКОЛОГО-ОЗДОРОВЧОЇ СПРЯМОВАНОСТІ «МЕТЕЛИКИ – НІМИЙ ШЕДЕВР ПРИРОДИ»

Дата створення: 10:34 22.02.2020

21 лютого на базі Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості проведено конкурс «Метелики – німий шедевр природи».

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 10:20 22.02.2020

В закладах освіти Монастириської міської ради проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, а саме: години пам’яті «Небесна Сотня з нами», тиха акція «Ангели пам’яті» за участю учнів 1-11 класів,  перегляд документальних фільмів «Зима у вогні», «Маніфест», «98 днів Майдану» з учнями 9-11 класів, флешмоб учнівського самоврядування «Свічка пам’яті», фотовиставка у шкільному часописі «Небесне військо воїнів Майдану», тематичні виставки та огляди літератури в бібліотеках та музеях закладів освіти.

ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Дата створення: 10:13 30.01.2020

29 січня 2020 року в приміщенні Центральної публічної бібліотеки Монастириської ОТГ вшановували події кінця січня 1918 року. коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху - бій під Крутами.

ЩЕДРІВНИКИ З МОНАСТИРИСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ЗАВІТАЛИ ДО МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 15:56 17.01.2020

ЩЕДРІВНИКИ З МОНАСТИРИСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ЗАВІТАЛИ ДО МІСЬКОЇ РАДИ

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА МОНАСТИРИСЬКОЇ ОТГ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ

Дата створення: 11:35 26.12.2019

24 грудня у приміщенні Монастириської центральної бібліотеки відбулась зустріч керівництва громади з бізнесом, на якій обговорено ряд актуальних питань, які цікавлять підприємців.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У МОНАСТИРИСЬКІ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата створення: 08:31 20.12.2019

Напередодні Дня Святого Миколая  у Монастириській міській раді влаштували свято для дітей батьки яких є  учасниками АТО/ООС.

УРОЧИСТО ВІДКРИТА ГОЛОВНА СВЯТКОВА ЯЛИНКА МОНАСТИРИСЬКА

Дата створення: 07:40 20.12.2019

В Монастириськах, у центральному парку святковими вогнями урочисто підсвітили головну ялинку міста.