ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ З 1 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постановою Кабінету Міністрів від 23 лютого 2024 року №185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18 травня 2018 року №10-1.

13:53 01.04.2024

МАЙНО У ВЛАСНОСТІ ГРОМАДИ

Відбулась зустріч представників Тернопільської обласної та Монастириської міської рад щодо передачі комунального майна аптеки №18, що в місті Монастириська та селах Устя-Зелене, Високе.

11:46 28.03.2024

МОБІЛЬНІ МЕДИЧНІ БРИГАДИ

Комунальне некомерційне підприємство «Монастириський центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської міської ради інформує, що в рамках здійснення проєкту Товариства «Червоного Хреста Норвегії» у Коропецькій та Монастириській громадах планується виїзд мобільних медичних бригад у малодоступні села.

14:34 22.03.2024

CЕРВІС ПОДАЧІ РОБОТОДАВЦЯМИ ЕЛЕКТРОННИХ СКАНОВАНИХ КОПІЙ ТРУДОВИХ КНИЖОК НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРЕЗ ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Для великих страхувальників, а також для тих в кого є централізовані бухгалтерії (школи, садочки та ін.) реалізовано можливість надання доступу спеціалісту кадрової служби для введення інформації про трудові відносини.

15:24 20.03.2024

ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ ПІДПРИЄМСТВА

Відповідно до статті 13 Закону України “Про охорону праці” роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці, які будуть відповідати усім правовим актам, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці.

09:36 15.03.2024