Монастириський район, Тернопільська область

ДИТЯЧЕ ЛЕМКІВСЬКЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО "ПЕРЕД ВЕЛИКОДНЬОМ"

Дата створення: 12:39 08.05.2019

У коло великої Лемківської родини, яка зібралась в актовому залі клубу с. Нова Гута вплелось  наше дитяче лемківське театралізоване дійство  «Перед Великодньом».

ДОПОМОГА ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата створення: 12:25 26.04.2019

Напередодні Святого Воскресіння Христового –  найголовнішого свята християн, бажаючи допомогти потребуючим людям та в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, в рамках програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «ТУРБОТА» на 2018-2019 роки, Монастириською міською радою придбано та роздано набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до Великоднього кошика для одиноких, пенсіонерів, інвалідів, сиріт, малозабезпечених сімей міста Монастириська та сіл, які входять до складу Монастириської ОТГ.

МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО 33-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата створення: 07:35 24.04.2019

23 квітня у місті Монастириська біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, відбувся мітинг-реквієм до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ"

Дата створення: 07:29 29.03.2019

27.03.2019 року в місті Тернополі відбувся XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ" на тему "МОЯ МАЛЕНЬКА БАТЬКІВЩИНА", в якому взяла участь екологічна агітбригада - переможець районного етапу конкурсу з філії Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. Комарівської ЗОШ І-ІІ ст.

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Дата створення: 15:12 26.03.2019

З настанням весни в Україні проводяться акції «За чисте довкілля». У другій половині березня в усіх населених пунктах Монастириської об’єднаної територіальної громади активізувалися роботи з упорядкування та благоустрою територій.

НАРАДА З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Дата створення: 17:41 13.03.2019

У середу 13 березня в читальному залі  Монастириської  бібліотеки відбулась нарада з питань регіонального  розвитку за участі Монастириського міського голови Андрія Старуха та голови Монастириської РДА Степана Бойка. На нараду були запрошені старости Монастириської ОТГ, працівники апаратів Монастириської міської ради та Монастириської РДА.

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 16:52 20.02.2019

Презентація книги Петра Козубського

Дата створення: 09:51 07.02.2019

4 січня у приміщенні Монастириської районної бібліотеки відбулась презентація книги Монастириського історика Петра Козубського "МОНАСТИРИСЬКА ТА ОКОЛИЦІ ВІД СИВОЇ ДАВНИНИ ДО СЬОГОДЕННЯ". Книга видана за фінансової підтримки Монастириської міської та районної рад. Участь у презентації книги взяв міський голова Андрій Старух, який у вітальному слові підкреслив важливість виходу 1-го тому книги для популяризації Монастириського краю та побажав автору подальших творчих успіхів.