Монастириський район, Тернопільська область

РЕМОНТ ДОРОГИ У КОМАРІВЦІ

Дата створення: 07:38 18.09.2020

Тривають ремонтні роботи дорожного покриття у селах Монастириської ОТГ. Так у селі Комарівка було підсипано білим каменем найбільш проблемні ділянки дороги по вулиці Лісова.

ЩЕБЕНЕВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ГОНЧАРІВКА

Дата створення: 08:20 15.09.2020

Для поліпшення стану дорожнього покриття  в селі Гончарівка, силами громади та КП «Монастириський комунсервіс» було проведено щебеневий ремонт найбільш проблемної частини дороги по вулиці Івана Франка.

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Дата створення: 14:48 11.09.2020

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНОГО ДЕРЕВА

Дата створення: 14:42 04.09.2020

3 вересня 2020 року працівниками КП «Монастириський комунсервіс» та ДПРЧ-19 УДСНС України у Тернопільській області було проведено видалення аварійної тополі в районі автобусної станції міста Монастириська на березі річки Коропець.

РЕМОНТ СХОДІВ ДО ДУБЕНКІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 14:24 04.09.2020

Жахливий стан сходів, які ведуть до території Дубенківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, не залишився поза увагою міської ради. За кошти міського бюджету було проведено ремонтні роботи в рамках яких змонтовано металеве покриття на сходи.

СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ ЮНИХ МОНАСТИРИЩАН

Дата створення: 15:32 03.09.2020

В період з 25 по 30 серпня 2020 р. в місті Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські спортивні змагання з волейболу серед дівчат – учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю.

РЕМОНТ МІСТКА У СЕЛІ КОВАЛІВКА

Дата створення: 08:08 06.08.2020

Для проведення ремонту містка у селі Ковалівка працівниками КП "Монастириський комунсервіс" туди було доставлено листову сталь.