ШКОЛА В КОРОБЦІ

26 наборів з такою назвою отримали заклади загальної середньої освіти Монастириської МТГ від фонду ООН ЮНІСЕФ. Їх використовуватимуть  школи, де навчається менше 100 учнів. Кожен такий бокс важить майже 48 кілограмів.

09:42 03.02.2023

НЕПЕРЕМОЖНА УКРАЇНА

08 лютого  о 15.00 в приміщенні Центральної публічної бібліотеки (1 поверх, читальний зал) проходитиме благодійний захід «Непереможна Україна» на підтримку ЗСУ, за ініціативи вихованців Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості. Зібрані кошти підуть на потребу наших захисників.

09:30 02.02.2023

КИМ ЗАМІНИТИ КОМІСІЇ З СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ТА ЯК ПРИЗНАЧАТИ ДОПОМОГИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ

З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.

11:25 01.02.2023

СПІВЧУТТЯ

Сумна новина знову сколихнула Монастириську громаду. На фронті, під населеним пунктом Правдине Херсонського району Херсонської області, у пекельних боях з російськими окупантами загинув житель с. Коржова Чортківського району Володимир Стадницький, 1982 року народження (уродженець с. Сороки Бучацької громади).

11:40 29.01.2023

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ ! Свобода, воля, гідність… Сьогодні ці слова мають неймовірну силу, яка не дає нам, українцям, зламатися.

17:40 22.01.2023

УГОДА ПРО МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО З РЕСПУБЛІКОЮ ПОЛЬЩА В ДІЇ

Монастириська  громада в рамках  благодійної допомоги та угоди про міжмуніципальне співробітництво з Республікою Польща отримала від Православної парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Лугах карету швидкої медичної  допомоги Renault Trafic.

10:19 19.01.2023