ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 07.12.2023 09:40

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування замовника: Монастириська міська рада.

Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04058433.

Місцезнаходження замовника: 48301, м. Монастириська, вул. Шевченка, 19.

Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

1. Розпочато процедуру закупівлі за предметом закупівлі:

07 грудня 2023 року

Електрична енергія – код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія

1. Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель (ідентифікатор):

UA-2023-12-07-015426-a (Відкриті торги)

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі наведені у  розділі у III. Розділі Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.6. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі  до Тендернї документації для процедури закупівлі «Відкриті торги» код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія, розміщеної в електронній системі закупівель, сформовані Замовником, затвердженими
постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Закупівля електричної енергії необхідна для забезпечення сталого функціонування органу місцевого самоврядування у 2024 році, постачання електроенергії здійснюється у всі діючі будівлі Монастириської міської ради, як у м. Монастириська так і у сільських населених пунктах громади.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість визначена Замовником згідно розділі V. Оцінка тендерної пропозиції  п. 1. Переліку критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію, а також розгляд тендерних пропозицій, п.п. 5.1.9. Тендерної документації для процедури закупівлі.