СПІВЧУТТЯ

З глибоким сумом повідомляємо, що внаслідок поранення, отриманого поблизу міста Торецьк Донецької області, у госпіталі м. Києва помер воїн ЗСУ Роман СУХЕЦЬКИЙ, житель села Велеснів Монастириської громади.

16:19 25.02.2023

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та європейське майбутнє України.

14:42 20.02.2023

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

18.02.2023 у м. Монастириська відбувся відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2009 р.н. та молодших присвячений пам'яті Воїнів України. У ньому взяли участь 4 команди: Тернопільська ОДЮСШ, Івано-Франківська ДЮСШ №2, Монастириська ДЮСШ та ВК «Олімпія» ДЮСШ №2 м.Івано-Франківська. Ігри проводилися за коловою системою.

16:00 18.02.2023

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГО "ТМЖК "ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ"

За участі представників суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства у Монастириській територіальній громаді  та Громадською організацією  «ТМЖК Відродження нації» відбулася робоча зустріч.

15:36 17.02.2023

"ГВАРДІЯ НАСТУПУ"

«Гвардія наступу» - це професійні штурмові бригади МВС. Команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України.

10:53 17.02.2023

СЕМІНАР – НАРАДА З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА

14 лютого відбулася нарада з питань профілактики отруєння бджіл, дотримання законодавства при проведенні робіт пов’язаних із застосуванням пестицидів та інших засобів захисту рослин та  порядку реєстрації пасік.

14:44 15.02.2023

ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС ПЕРЕДАНО НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ

За участі міського голови Андрія СТАРУХА, начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Монастириської міської ради Володимира САПИ, директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайла СУСА автобус,  отриманий в  рамках угоди про міжмуніципальне співробітництво з гміною  Дрезденко  Республіки Польща та  Монастириською громадою, переданий Задарівському ЗЗСО I-III ст.

16:06 09.02.2023

ПРО СТРОКИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Про строки призначення пенсії у разі добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

12:46 09.02.2023