Дата: від до Скинути

Про виконання Програми соціального - економічного та культурного розвитку міста Монастириська на 2016 рік

Рішенням IV сесії Монастириської міської ради VII скликання від 28.01.2016 № 74 затверджено Програму соціального - економічного та культурного розвитку міста Монастириська на 2016 рік.

16:13 13.09.2016

Облаштування ринку

Проведено щебенювання із розгортанням екскаватором, вирівнюванням автогрейдером і дорожнім котком території, призначеної для ринкової торгівлі, на що використано близько 900 т щебеню.

15:40 02.09.2016

Облаштування автостоянки

Облаштовано щебеневе покриття із розгортанням екскаватором, вирівнюванням автогрейдером і дорожнім котком під стоянку для автотранспорту по вул. Садова, на що використано більше 200 т щебеню.

15:32 02.09.2016

Реконструкція проїзду з вулиці Січових Стрільців до вулиці Л. Українки

Тривають роботи з реалізації проекту «Реконструкція проїзду з вул. Січових Стрільців до вул. Л. Українки в м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області». В межах проекту влаштоване асфальтне покриття на ділянці довжиною 95 м.

15:29 02.09.2016

Реконструкція вулиці Шухевича

Завершені роботи з реалізації проекту «Реконструкція вул. Шухевича (від вул. Миру до моста через р. Добровідка) в м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області».

15:25 02.09.2016

Щодо прибирання, збору та вивезення твердих побутових відходів в м. Монастириська

Міське сміттєзвалище твердих побутових відходів (далі – ТПВ) площею 4,0 га знаходиться в північно-західній частині м. Монастириська на Галицькому напрямку. Віддаленість від міста становить більше 1,0 км. Сміттєзвалище паспортизовано 11.05.2012 (реєстраційний № 11-1). Рік початку експлуатації - 1969. Розрахунковий термін експлуатації – 65 років.

08:09 16.06.2016