ВЕСНЯНО-ЛІТНІ ЗАБОРОНИ НА ЛОВ РИБИ

Інформуємо про те, що Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільській області видано наказ від 29 березня 2023 року №11 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області в 2023 році».

15:15 24.04.2023

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники Чортківського районного управління ГУ ДСНС у Тернопільській області навчали вихованців Гончарівської гімназії Монастириської територіальної громади  з правилам пожежної безпеки.

08:30 20.04.2023

УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

Військовослужбовці П'ятого відділу Чортківського РТЦК та СП відвідали Ковалівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

15:33 17.04.2023

ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО ПЕРЕМОГИ

Напередодні світлого свята Великодня, у парку міста Монастириська встановлено «Писанкове дерево Перемоги» та організовано фотозону «Великодня писанка».

10:59 14.04.2023

МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА

У виставковому залі Монастириського Центру культури і дозвілля відбувся майстер-клас з писанкарства для юних учасників художньої самодіяльності, який провели Михайло Тиханський та Оксана Гнатів. Вони ознайомили дітей з технікою виготовлення писанок, крашанок, дряпанок, а також навчали вправно володіти писачком, воском, свічкою, підбирати кольорову гаму та орнаменти.

11:14 12.04.2023

ПЕРЕМОГА НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ

У Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів, в якому взяли участь  понад чотири сотні атлетів із переважної більшості областей нашої держави.   Серед тих, кому вистачило майстерності піднятися на верхню сходинку п’єдесталу пошани, і наш земляк із Тернопільщини.

10:21 12.04.2023

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності з 1 січня 2023 року здійснюють уповноважені посадові особи територіальних органів Пенсійного фонду України, який перейняв функції Фонду соцстрахування.

13:09 11.04.2023

ДЕКЛАРУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

У зв’язку із численними зверненнями, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало окреме роз’яснення щодо декларування матеріальної допомоги, яку отримали публічні службовці або члени їхніх сімей  від України, міжнародних організацій або інших держав через війну.

12:10 11.04.2023

ОПИТУВАННЯ БІЗНЕСУ

Проводиться опитування суб’єктів підприємницької діяльності щодо виявлення реального стану та потреб місцевого бізнесу. Дослідження проводиться  в рамках Ініціативи для відновлення економіки України та за сприянням Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

10:38 10.04.2023