ДОПОМОГА ВІД ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ

Дата: 22.12.2023 13:18

Заклади дошкільної освіти Монастириської міської ради отримали бокси «Відкривай та розвивай» у межах співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) за ініціативою «Спільно до навчання».

У розвивальних боксах безліч корисних матеріалів – тут є все, щоб привернути увагу малечі та розвинути їхню моторику. Ці набори будуть цікавими й корисними для розвитку дошкільнят, допоможуть їм здобути важливі навички.