ФОТОЧЕЛЕНДЖ «ДИТИНСТВО. ЯСКРАВА МИТЬ»

Служба у справах дітей Монастириської міської ради пропонує дітям громади взяти участь у фоточеленджі «Дитинство. Яскрава мить» до Міжнародного Дня захисту дітей.

10:19 18.05.2023

ПРАВО НА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і за який сплачено страхові внески.

09:52 17.05.2023

ПРОЩА В ЗАРВАНИЦІ

Матері та родичі загиблих військовослужбовців Монастириської громади, напередодні Дня матері, взяли участь  у молитовній зустрічі Марійському духовному центрі "Зарваниця".

15:20 16.05.2023

ПРОТИДІЯ ПОЖЕЖАМ У ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Монастириській міській раді здійснено обстеження території Монастириської територіальної громади, щодо готовності протидії пожежам у весняно-літній період.

15:57 15.05.2023

НАЙДОРОЖЧЕ В СВІТІ - МАТИ Й УКРАЇНА

З нагоди Дня Матері в Монастириському центрі культури і дозвілля відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. Програма була зіткана із найкращих номерів, наповнена енергетикою світла і тепла, словами вдячності і любові для найдорожчої людини на землі.

15:00 15.05.2023

ЖИТЕЛІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ МОЖУТЬ ЗДОБУТИ НОВИЙ ФАХ ЧИ ПІДВИЩИТИ КВАЛІФІКАЦІЮ, ОТРИМАВШИ БЕЗОПЛАТНИЙ ВАУЧЕР

Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

11:07 15.05.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Вітаємо з професійним святом. Дякуємо за благородну працю, врятовані життя, людяність і турботу. Низький уклін тим, хто залишився вірним своїй професії і в час тяжких випробувань під обстрілами рятує чуже життя, ризикуючи власним.

14:17 12.05.2023