ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В МОНАСТИРИСЬКАХ

Традиційно у 3-ій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Символічно, що цого року у цей день святкують величне християнське свято Христового Вознесіння.

12:53 17.05.2018

"МАМО, ТОБІ НИЗЕСЕНЬКО ВКЛОНЮСЬ"

Слово «мама» для кожного українця уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну.

09:59 14.05.2018

ТОЛОКА по вул. ГНАТЮКА

Здавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку: наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять усі: сусіди, родичі та товариші. Подібні акції корисні тому, що це шанс зробити місто чистішим, красивішим.

17:23 07.05.2018

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

2 травня в залі засідань районної ради відбулись громадські слухання на тему: «Врахування думки громадськості про внесення змін в Генплан м. Монастириська, загальною площею 131,8 га та по обговоренню проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів альтернативних джерел енергії» на площі 37,5 га в адміністративних межах міста Монастириська Тернопільської області».

11:18 05.05.2018

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.

08:43 27.04.2018

Початок робіт з реалізації робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару по вулиці М. Грушевського в м. Монастириська Тернопільської області (ділянка від вул. Т. Шевченка до вул. Садова)»

На виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Монастириська на 2018 рік, затвердженої рішенням Монастириської міської ради від 29.12.2017 №729 16 квітня розпочато реалізацію робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару по вулиці М. Грушевського в м. Монастириська Тернопільської області (ділянка від вул. Т. Шевченка до вул. Садова)».

14:29 18.04.2018