ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК МІСТА

Вчора 3 липня 2018 року міський голова Андрій Старух спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою Монастириської РДА Степаном Бойком в присутності підрядника та технічного замовника робіт оглянули хід виконання робіт з реконструкції каналізаційної мережі міста Монастириська.

13:28 04.07.2018

ЩЕ ОДИН КРОК ДО ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні відбулася позачергова 34-та сесія Монастириської міської ради на якій розглядалось одне, але дуже важливе питання: «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи». Відео можна переглянути за посиланням.

12:04 26.06.2018

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На громадському обговоренні жителями міста Монастириська одноголосно була підтримана ініціатива міського голови Андрія Старуха про утворення об’єднаної громади з центром в місті Монастириська.

15:58 21.06.2018

ПРОРИВ МІСЬКОГО ВОДОГОНУ

У зв’язку із зношеністю центрального водопроводу міста періодично мають місце його прориви, які оперативно ліквідовуються силами КП «Монастириський комунсервіс».

10:42 19.06.2018

БЕРЕЖІМО МІСЬКЕ МАЙНО

Наше місто далеко не ідеальне… У ньому достатньо недоліків, які нерідко створюють самі люди. Звісно, що парки, дитячий майданчик, стадіон, покинуті будівлі міської власності потребують догляду та й ремонт не завадив би.

10:24 19.06.2018

БЛАГОУСТРІЙ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

Ось і настало літо та довгоочікувані канікули для дітей. Найулюбленіший та безтурботний час для прогулянок, творчості і досліджень!

14:47 08.06.2018

БУДІВНИЦТВО МЕМОРІАЛУ "БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ"

Програмами економічного і соціального розвитку міста Монастириська на 2017 рік та 2018 рік, які затверджені рішеннями сесій Монастириської міської ради, було передбачено спорудження у місті меморіалу «Борцям за волю України». Рішенням сесії міської ради від 14 березня 2018 року затверджено робочий проект «Будівництво меморіалу «Борцям за волю України» на вул. Шевченка, 19 в м. Монастириська Тернопільської області». Будівельні роботи розпочато у квітні поточного року.

08:32 01.06.2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ "ПРО ІНІЦІЮВАННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД МІСТА, СІЛ МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ"

Розпорядження міського голови "Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад міста, сіл Монастириського району"

12:54 24.05.2018

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ У МІСТІ МОНАСТИРИСЬКА

23 травня в Україні відзначають День героїв. Це свято на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

07:30 24.05.2018