ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 25.08.2021 08:05

24 серпня, як і по всій Україні, в Монастириській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди 30-ої річниці Незалежності.

Розпочались вони спільним молебнем за Україну, який провели святі отці УГКЦ та ПЦУ біля каплички Матері Божої.

Опісля парадною ходою колона учасників святкування пройшлась центральною частиною Монастириська до Палацу культури, де й відбулась основна частина урочистих заходів.

З вітальним словом до переповненого жителями та гостями міста залу звернувся міський голова Андрій Старух.

Відтак, за багаторічну сумлінну та наполегливу працю, вагомий внесок у розвиток Монастириської громади, активну громадську позицію та з нагоди 30-ої річниці Незалежності України, почесними грамотами та подяками Монастириської міської ради були нагороджені громадські діячі, волонтери, керівники та працівники установ та організацій, колишні очільники міської ради.

На завершення відлунав святковий концерт за участі творчих колективів Монастириської громади.

На міському стадіоні пройшли спортивні змагання з футболу, пляжного волейболу, армреслінгу, дартсу.