ВІДЛУНАЛИ ДЗВОНИ ЛЕМКІВЩИНИ

Дата: 10.08.2021 16:02

За доброю традицією в місті Монастириська відбувся Всеукраїнський фестиваль "Дзвони Лемківщини".

Вже ХХІІ за ліком фестиваль розпочався ходою-парадом учасників головною вулицею міста та покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, воїнам Українсько-російської війни жертвам депортації.

У продовж двох днів під облаштованим на лісовій галявині куполом виступили аматори й професійні майстри сцени, лемківські народні колективи та виконавці, проходили виставки на лемківську тематику, ігри, дегустація страв,  які приготовлені за давніми рецептами господинь з Лемківщини.