ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2021 13:44

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Сьогодні, з нагоди цієї визначної дати, в центральному парку міста Монастириська зібрались жителі та гості територіальної громади.

Освятили Державний Прапор священнослужителі УГКЦ отець Володимир та ПЦУ отець Олександр.

Почесну місію з підняття прапора довірили учасникам російсько-української війни Володимиру Головачуку, Богдану Касперському та ровесникам Незалежності України Олені Шептак та Олесі Вербовій.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Андрій Старух, який зокрема відзначив величезну роль нашого Прапора як сучасного символу незламності духу та доблесті для усіх українців.

Завершилось свято концертною програмою за участі дитячих музичних та танцювальних колективів Монастириської громади.