ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 24.11.2021 14:36

В середу 24.11.2021 року, за ініціативи  агропромислової компанії «Контінентал Фармерз Груп», у Монастириській міській раді відбулося засідання спільної робочої групи щодо реалізації в Монастириській міській територіальній громаді проєкту з роздільного збору твердих побутових відходів.

У засіданні взяли участь міський голова Андрій СТАРУХ, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Володимир САПА, спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ.

Представник агропромислової компанії «Контінентал Фармерз Груп» розповів про ініціативи з роздільного збору сміття для подальшої переробки у населених пунктах громад, які реалізовані за їх підтримки.

За результатами спільного засідання прийнято рішення про подальшу співпрацю з метою реалізації аналогічного проєкту в нашій громаді.