ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня, як і по всій Україні, в Монастириській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди 30-ої річниці Незалежності.

08:05 25.08.2021

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Сьогодні, з нагоди цієї визначної дати, в центральному парку міста Монастириська зібрались жителі та гості територіальної громади.

13:44 23.08.2021

ВІДЛУНАЛИ ДЗВОНИ ЛЕМКІВЩИНИ

За доброю традицією в місті Монастириська відбувся Всеукраїнський фестиваль "Дзвони Лемківщини".

16:02 10.08.2021

АКЦІЇ ПРОТЕСТУ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

З 05 по 07 серпня 2021 року медичні працівники Монастириської лікарні оголосили страйк з вимогами погасити заборгованість по заробітній платі за липень, виплатити оздоровчі, лікарняні та підвищити зарплату лікарям.

12:57 06.08.2021

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ДО ОБЛАШТУВАННЯ ДОРІГ

Почалися підготовчі роботи до ремонту та облаштування обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Монастириська- Підлісне.

09:49 26.07.2021

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ДО ОБЛАШТУВАННЯ ТРОТУАРІВ

Сьогодні, 02.07.2021 р., перший заступник міського голови Андрій ГЛАДИШ спільно з представниками Служби автомобільних доріг в Тернопільській області ТзОВ «ТехноБудЦентр» провели заміри площ тротуарів по вулиці Шевченка, міста Монастириська, для визначення об’ємів робіт з облаштування тротуарів бруківкою.

15:45 02.07.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ У ЯРГОРОВІ

В понеділок, 21 червня 2021 року, в селі Яргорів відбулось громадське обговорення щодо створення органу самоорганізації населення.

15:10 22.06.2021