ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня в місті Монастириська біля пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС громадськість Монастирищини вшанувала пам'ять усіх, хто причетний до лвквідації наслідків цієї страшної трагедії.

11:46 14.12.2021

ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ З ОБЛАШТУВАННЯ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

В рамках реалізації проекту «Реконструкція каналізаційної мережі м. Монастириська Тернопільської області», сьогодні 30 листопада завершено роботи з облаштування бруківкою дорожнього покриття по вул. Степана Бандери (до ринку).

17:23 30.11.2021

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

27 листопада біля пам’ятного знаку жертвам політичних репресій та голодоморів жителі Монастириської громади вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

17:23 27.11.2021

ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ

В середу 24.11.2021 року, за ініціативи  агропромислової компанії «Контінентал Фармерз Груп», у Монастириській міській раді відбулося засідання спільної робочої групи щодо реалізації в Монастириській міській територіальній громаді проєкту з роздільного збору твердих побутових відходів.

14:36 24.11.2021

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

16:10 19.11.2021

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МОНАСТИРИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 19 листопада 2021 року, відбулося двадцять третє засідання виконавчого комітету Монастириської міської ради, яке провів міський голова Андрій СТАРУХ. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

12:41 19.11.2021