ЩЕБЕНЕВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ГОНЧАРІВКА

Для поліпшення стану дорожнього покриття  в селі Гончарівка, силами громади та КП «Монастириський комунсервіс» було проведено щебеневий ремонт найбільш проблемної частини дороги по вулиці Івана Франка.

08:20 15.09.2020

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

14:48 11.09.2020

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНОГО ДЕРЕВА

3 вересня 2020 року працівниками КП «Монастириський комунсервіс» та ДПРЧ-19 УДСНС України у Тернопільській області було проведено видалення аварійної тополі в районі автобусної станції міста Монастириська на березі річки Коропець.

14:42 04.09.2020

РЕМОНТ СХОДІВ ДО ДУБЕНКІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Жахливий стан сходів, які ведуть до території Дубенківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, не залишився поза увагою міської ради. За кошти міського бюджету було проведено ремонтні роботи в рамках яких змонтовано металеве покриття на сходи.

14:24 04.09.2020

СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ ЮНИХ МОНАСТИРИЩАН

В період з 25 по 30 серпня 2020 р. в місті Скадовськ Херсонської області проходили Всеукраїнські спортивні змагання з волейболу серед дівчат – учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю.

15:32 03.09.2020

РЕМОНТ МІСТКА У СЕЛІ КОВАЛІВКА

Для проведення ремонту містка у селі Ковалівка працівниками КП "Монастириський комунсервіс" туди було доставлено листову сталь.

08:08 06.08.2020

ГОТУЄМОСЬ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Перед початком нового 2020-2021 навчального року у їдальні Монастириській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться роботи із заміни частини покриття підлоги.

12:38 05.08.2020