A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Монастириська громада
Тернопільська область, Чортківський район

ЩОДО ЗРИВУ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Дата: 22.12.2017 18:18
Кількість переглядів: 682

Шановні мешканці міста Монастириська!

       Відповідно до розпорядження міського голови на 22 грудня 2017 року було призначено 28 чергову сесію міської ради, про що кожен із депутатів міської ради був повідомлений особисто.

       Одним із питань порядку денного цієї сесії було затвердження договору про міжбюджетний трансферт, відповідно до якого з міського бюджету м. Монастириська до районного бюджету планувалось спрямувати 170,0 тис. грн. для виплати заборгованості із заробітної плати працівникам Монастириського дитячого ясла-садка «Казка», які не отримують заробітної плати ще з жовтня поточного року.

    Також на сесії планувались до розгляду питання соціального-економічного, культурного розвитку міста на 2018 рік із затвердженням міського бюджету на 2018 рік.

     Незважаючи на важливість призначеної сесії, «група» депутатів міської ради - «професійних активістів», не з’явилися на скликану сесію, чим поставили під загрозу питання життєдіяльності міста на 2018 рік та виплату заборгованості із заробітної плати працівникам Монастириського дитячого ясла-садка «Казка», а також розгляд десятків звернень жителів міста із земельних питань.

Позачергова сесія із таким же порядком денним призначена на 10-00 год. у вівторок, 26 грудня 2017 року.

Міський голова Андрій Старух


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора