ПРИЄДНУЙСЯ ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «ЛЮТЬ»

Дата: 04.03.2024 12:49

Мешканців Монастириської міської територіальної громади запрошують вступати до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції – Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Оголошено конкурс, на посади підрозділу поліції особливого призначення, для укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції - Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Набір кандидатів розпочався, в тому числі й для цивільного населення.

Відбір кандидатів складатиметься з кількох етапів, а саме: тестування, ВЛК (військово-лікарська комісія), фізичні випробування, психологічні тести. Насамкінець на кандидата чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.

Реєстрація кандидатів здійснюється на офіційному сайті ГУНП в Тернопільській області.

Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до відділення поліції 2 (м. Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області за адресою: м. Бучач, вулиця Міцкевича, 6.

Також можна звертатись в Сектор відбору на службу УКЗ ГУНП в Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Галицька, 40Б.

Контактний телефон: 098-555-0-554.