ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «РІВНИЙ- РІВНОМУ»

Дата: 02.02.2024 10:06

27-31січня та 01 лютого 2024 відбулися перші заняття з української мови в рамках проекту «Рівний- Рівному», який організував Центр надання соціальних послуг  для внутрішньо -переміщених осіб. Такі зустрічі відбулися в Трибухівській, Монастириській та Золотопотіцькій громадах. Провела заняття засновниця школи української мови та літератури «SOBOLЯТКО» Ганна Соболь.

Учасники  заняття мали змогу  ознайомитися з історією розвитку української мови, правилами та новаціями сучасного українського правопису, практикували наголоси у словах.

Проєкт «Рівний - Рівному» втілюється ГО «Година для України» в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».

● Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».

Благодійний фонд «Крила надії»

Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства