ДОБРА СПРАВА

Дата: 16.08.2018 17:36

Як часто доводилося нам протягом дня зустрічати в людних місцях oсіб з особливими потребами? Вкрай рідко. Чи ризикне незрячий чи візочник без крайньої необхідності рипнутися надвір? Відповідь криється в нашому з вами ставленні до цієї категорії співгромадян і небайдужості (чи байдужості) тих, хто мав би перейматися їхніми потребами. Інваліди, ветерани, люди поважного віку стають заручниками власних помешкань. Вони позбавлені можливості спілкуватися і самореалізуватися.

Інваліду 1 групи Петришаку Мирославу Мирославовичу жителю м. Монастириська міська рада в межах програми «Турбота» виділила грошову допомогу для виготовлення пандуса та організаційно посприяла його встановленню. Окрема подяка Анатолію Дудяку.