ТОЛОКА по вул. ГНАТЮКА

Дата: 07.05.2018 17:23

Здавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку: наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять усі: сусіди, родичі та товариші. Подібні акції корисні тому, що це шанс зробити місто чистішим, красивішим.

За ініціативою інспектора по благоустрою та санітарним станом міста Монастириської міської ради Ольги Безущак  по вул. Гнатюка,70, де на даний час ніхто не проживає, жителями вулиці було організовано прибирання даної території.

Висловлюємо особливу подяку усім учасникам акції за проявлену небайдужість та виявлену свідому громадянську позицію. Тільки спільними зусиллями, згуртованістю та налагодженою працею всієї громади наше місто з кожним роком ставатиме ще красивішим, чистішим та охайнішим.