A A A K K K
для людей із порушенням зору
МОНАСТИРИСЬКА МІСЬКА РАДА
Тернопільська область, Чортківський район

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 12.10.2023 08:37
Кількість переглядів: 110

№ з/п

Назва об’єкта оцінки, його місцезнаходження

Відомості про об’єкт

Вид вартості

  1.  

Будівля з надвірними будівлями за адресою: вул.Шевченка, 29, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська область

Загальна площа приміщень 543,3м2

Ринкова вартість

  1.  

Будівля за адресою: вул.Січових Стрільців, 6, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська область

Загальна площа приміщень 106,7м2

Ринкова вартість

  1.  

Частина приміщень Монастириського районного палацу культури за адресою: вул.Шкільна, 2, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська область

Загальна площа приміщень 2540,4м2

Ринкова вартість

 

  Замовник робіт з оцінки: Монастириська міська рада, яка є балансоутримувачем об’єктів оцінки.

  Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 (в редакції наказу ФДМУ від 11.02.2020 №227), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2020 за №225/34508) (далі - Положення) та з урахуванням умов цього оголошення.

 До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 "Оцінка об’єктів у матеріальній формі" та спеціалізацією 1.1 "Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них".

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі II Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах I, II, III та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3-5 до Положення формами.

 До підтвердних документів, поданих на конкурс, належить: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4); письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби); інформація про претендента (додаток 5).

  Визначення переможця  конкурсу здійснюється у порядку, передбаченому розділом IV Положення

  Очікувана найбільша ціна надання послуг, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця:

-        з оцінки об’єкта 1 – 3800 грн.;

-        з оцінки об’єкта 2 – 3800 грн.;

-        з оцінки об’єкта 3 – 3800 грн.;

  У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість робіт з оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачуються претендентом згідно із законодавством.

  Строк виконання робіт з оцінки об’єктів 1, 2, 3 не повинен перевищувати 5 календарних днів.

 Подібними об’єктами до об’єкта оцінки 1, 2, 3 є нерухоме майно - окремі будівлі, зокрема порівняної площі за функціональним призначенням:
адміністративна, торговельно-адміністративна, торговельна нерухомість, нерухомість для закладів громадського харчування тощо.

 У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті по кожному об’єкту оцінки окремо з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та дату конкурсу.

 Конкурс відбудеться у Монастириській міській раді за адресою: м. Монастириська, вул. Шевченка, 19 через 14 днів після дати опублікування цієї інформації – о 10.00 год. 26.10.2023. Телефон для довідок: 035 55 2-17-72.

 Документи на участь в конкурсі подаються  до  Монастириської міської ради за адресою: 48301 Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Монастириська, вул. Шевченка, 19, не пізніше, ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 Місцезнаходження конкурсної комісії та робочої групи: 48301, Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Монастириська, вул. Шевченка, 19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.