У МОНАСТИРИСЬКІЙ  ГРОМАДІ ПОПОВНИВСЯ ШКІЛЬНИЙ АВТОПАРК

Дата: 15.08.2023 11:30

В рамках благодійної допомоги від європейських партнерів Тернопільщина до початку нового навчального року отримала шкільні автобуси.

Нові транспортні засоби поїхали у Борсуківську, Залозецьку, Бережанську, Кременецьку, Скориківську, Трибухівську, Лановецьку й Монастириську громади.

Отриманий автобус сприятиме покращенню підвозу школярів до навчальних закладів, оскільки з початком повномасштабного вторгнення Монастириська територіальна громада передала два автобуси для евакуації населення з окупованих територій.

Готуємося до нового навчального року, й відновлюємо шкільний автопарк.