БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ТА ЯРМАРОК  НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ  «В ЄДНОСТІ- СИЛА !»

Дата: 24.07.2023 08:20

Віру, надію, любов плекає у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, молитов,  щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

З ініціативи та організації керівника Студії сучасного танцю «Dream Dance» Людмили Рибак таланти Монастириської громади об’єдналися в благодійному концерті та ярмарку на підтримку Збройних Сил України.

В заході взяли участь народний аматорський лемківський хор «Яворина», Зоряна Бойко.

Усі зібрані кошти, а це 39 000 грн.,  учасники та організатори передадуть для Тернопільської 44 артилерійської бригади 4 артилерійського дивізіону.

Щира дяка усім учасникам і вам дорогі Монастирищани !

Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!