ПРАВОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ТА ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ

Дата: 28.04.2023 10:02

Військовослужбовці, яким потрібна правова допомога у розв’язанні питань, пов’язаних зі службою чи з іншими життєвими ситуаціями, можуть її отримати від системи безоплатної правової допомоги (БПД).

Військовослужбовці можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу.

Це такі правові послуги як:

• правова інформація, консультації і роз’яснення з правових питань,
  • допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних).

Ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни), а також члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України можуть отримати безоплатну  вторинну правову допомогу, а саме:

• захист
  • здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами,
  • складення документів процесуального характеру.

Система БПД надає правову допомогу щодо:

• Отримання належного грошового забезпечення військовослужбовцями
  • Оформлення грошової допомоги у зв’язку з пораненням військовослужбовця
  • Оскарження рішення ВЛК, дії чи бездіяльності військової частини, органів влади
  • Використання належної відпустки, звільнення з військової служби
  • Вирішення сімейних питань (розірвання шлюбу, стягнення  аліментів, оформлення спадкових прав, тощо)
  • Перерахунку пенсії, інших соціальних виплат та пільг
  • Інших правових питань

Як отримати безоплатну правову допомогу

Монастириське бюро правової допомоги: м. Монастириська, вул. Шевченка, 12А,

тел. (03555) 2-12-72.

Усну консультацію можна отримати у контактному центрі системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (дзвінки у межах України безкоштовні).

Номер для дзвінків з Telegram: https://t.me/+380677213103