26 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

Дата: 26.04.2023 15:11

26 квітня – День Чорнобильської трагедії, міжнародний День пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

В цей трагічний як для України, так і для всього світу день, в місті Монастириська пройшли заходи на згадку про цю трагічну подію.

До памятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи покладено квіти від Монастириської міської ради та Спілки Чорнобильців.

У церкві Воздвиження Чесного Хреста відбулась панахида за загиблими внаслідок цієї страшної аварії.

Фото без опису    Опісля, у Центральній публічній бібліотеці міста Монастириська, пройшла зустріч керівників міської ради та її структурних підрозділів, керівників пенсійного фонду, соціальних служб, закладів медицини з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання, які цікавлять чорнобильців та надано відповідні консультації.