ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО ПЕРЕМОГИ

Дата: 14.04.2023 10:59

Напередодні світлого свята Великодня, у парку міста Монастириська встановлено «Писанкове дерево Перемоги» та організовано фотозону «Великодня писанка».

Власноруч створені писанки здобувачами закладів освіти Монастириської територіальної громади створюють  святковий настрій.

Дякуємо Збройним Силам України, що мали змогу розписати писанки.

Вітаємо всіх з Великодніми святами! Здоров’я, впевненості та витримки, удачі та Божого Благословення!

Нехай Великодні церковні дзвони принесуть нам усім благі вісті, які ще більше зміцнять нашу єдність, незламність і віру в Перемогу!

Миру нам усім!