КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА

Дата: 28.03.2023 11:15

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Зіновія ПАВЕЛЬЧАК взяла участь у відеонараді щодо активізації роботи з розроблення історико-архітектурних опорних планів історичних міст Тернопільської області, що занесені до Переліку історичних населених місць України, яку провів заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

Історико-архітектурний опорний план – це науково-проєктна документація, що фіксує нерухому культурну спадщину певного населеного пункту чи території, і яка розробляється у складі генеральних планів історичних населених місць. Цей план погоджується та затверджується у складі містобудівної документації згідно із Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності".

До списку історичних населених місць Тернопільської області  належать: м. Тернопіль, м. Бережани, м. Борщів, м. Бучач, смт. Вишнівець, смт. Гримайлів, смт. Гусятин, смт. Залізці, м. Заліщики, м. Збараж, м. Зборів, смт. Золотий Потік, смт. Козова, м. Копичинці, смт. Коропець, м. Кременець, смт. Ланівці, смт. Мельниця-Подільська, смт. Микулинці, м. Монастириська, смт. Підволочиськ, м. Почаїв, м. Підгайці, смт. Скала-Подільська, м. Скалат, м. Теребовля, смт. Товсте, м. Хоростків, м. Чортків, м. Шумськ.