ВИРОБНИЧА НАРАДА

Дата: 08.03.2023 10:33

У вівторок 7 березня міський голова Андрій СТАРУХ провів  нараду за участі керівників управлінь, відділів, комунальних підприємств Монастириської міської ради, представників ДСНС.

Підполковник ДСНС Володимир МЕЛЕНЮК проінформував присутніх про проблеми зі спаленням сухої рослинності, виникнення пожеж на стихійних сміттєзвалищах, забезпечення під’їзду до водойм для забору води пожежними автомобілями.

Про стан та перспективи розвитку медичної та освітньої галузі громади поінформували начальники КП «Монастириська міська лікарня» Віктор ЛИСИК, КП «Монастириський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій МУШИНСЬКИЙ, управління освіти, культури молоді та спорту Володимир САПА.

Директор КП «Монастириський комунсервіс» Володимир ЛУЦІВ наголосив на нагальній фінансовій підтримці КП «Монастирський комунсервіс» для якісного надання послуг жителям громади.

Міський голова Андрій СТАРУХ підвів підсумки наради та надав відповідні розпорядження щодо обговорюваних питань.