УГОДА ПРО МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО З РЕСПУБЛІКОЮ ПОЛЬЩА В ДІЇ

Дата: 19.01.2023 10:19

Монастириська  громада в рамках  благодійної допомоги та угоди про міжмуніципальне співробітництво з Республікою Польща отримала від Православної парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Лугах карету швидкої медичної  допомоги Renault Trafic.

Цей автомобіль стане у нагоді нашим медикам з КНП «Монастириський центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської міської ради, які тепер оперативніше зможуть надавати якісну медичну допомогу жителям громади.

Також нашими друзями передано велику партію гуманітарної допомоги, що складається з харчових продуктів, засобів гігієни та одягу.

Висловлюємо щиру подяку священику прот. АРТУР ГРАБАН – пастор та польському народу.

Ваша  підтримка  України  в цей  непростий час є для нас  усіх  дуже важливою.

Разом до перемоги !!!