ВЗАЄМОДІЯ ГРОМАДИ З ІНОЗЕМНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Дата: 28.12.2022 11:02

У непрості часи для нашої держави вагомою залишається взаємодія громад України з іноземними партнерами. Монастириська  міська  рада висловлює щиру вдячність голові гміни  Дрезденко  Кароліні Петровській з міста Дрезденко Повіту Стшелецько-дрезденецького Воєводства  Любуського  Республіки  Польща за надання нашій громаді шкільного автобуса, гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та воїнів ЗСУ. Ваша допомога – це неоціненний внесок і безсумнівно відчутна підтримка нашої громади.

Під час зустрічі міський голова Андрій Старух  та голова гміни Дрезденко  Кароліна Петровска уклали угоду про міжмуніципальне співробітництво. Сторони обговорили подальшу співпрацю у гуманітарній сфері.

Окрема подяка Аллі Стечишин та Андрію Закревському за фінансове забезпечення.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

З щирими побажаннями здоров’я, благополуччя й удачі ! Сподіваємося на подальшу співпрацю в рамках підтримки нашої громади !